Cestování|Dva znaky|Finance|Generické|Komunikace|Obchod|Služby
Luxusní domény    >    
Komunikace    >    

Brýle Meta - doména na prodej

BryleMeta.cz - doména na prodej

BryleMeta.cz

Doména BryleMeta.cz je aktuálně k prodeji. Doménové jméno je vhodné pro prodej Meta brýlí, Metaverse VR headsetů s dalšího zboží nebo služeb souvisejících s virtuální realitou nebo světem Meta.

Krátký a snadno zapamatovatelný název
Doména s frází Brýle Meta
Rychlý a bezpečný prodej domény

Zaslání nabídky na doménu BryleMeta.cz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.BryleMeta.cz - luxusní doména na prodej

Luxusní domény jako BryleMeta.cz jsou prémiová doménová jména pro jednotlivce nebo firmy. Typicky mají vyšší cenu než standardní domény - v případě doménového jména BryleMeta.cz mluvíme o minimální ceně 500 Kč. Vyšší cena luxusní domény zvyšuje hodnotu firmy nebo obecně webu, který na luxusní doméně běží. Luxusnost domény je ovlivněna kombinací více faktorů jako je délka domény, její stáří, pomlčka v doméně, Brand, zapamatovatelnost, TLD a další faktory s různou váhou.

Délka domény

Délka doménového jména je klíčová vlastnost domény. Zjednodušeně platí, že čím kratší název, tím vyšší hodnota. Doména BryleMeta.cz má délku 12 znaků (včetně cz TLD koncovky).

Stáří domény

Stáří domény je velice důležitý faktor při výběru domény, protože vyhledávače přikládají starým doménám mnohem větší důležitost.

Brand – značka

Dalším parametrem hodnoty domény je obsahující název, brand či název firmy (v tomto případě se jedná o slovní spojení: Brýle Meta. Pokud doména obsahuje pouze název, brand nebo jméno firmy bez dalších znaků, pomlček a číslic, můžeme ji řadit k luxusním doménám.

Zapamatovatelnost

Je klíčovým parametrem pro luxusní doménu a úzce souvisí s délkou domény. Těžko se budou zapamatovávat (ale i psát) domény s desítkami znaků. Oproti tomu krátký a výstižný název jako Brýle Meta nabízí přesný opak. Ideální je pak také spojení doménového jména s nějakou emocí, pocitem nebo třeba i chutí – viz například apple.com.

TLD

Koncovka je nedílnou součástí domény. Pro český trh má největší hodnotu národní cz doména. Dále se dá uvažovat ještě o eu a com doméně. V případě zaměření na Českou republiku nedává většinou smysl zkoušet další alternativy, až na velmi speciální případy. V případ domény BryleMeta.cz se tedy jedná o další důvod pro zájem o tuto doménu.