Cestování|Finance|Služby|Ubytování

Luxusní domény    >    
Ubytování    >    

Janské Lázně ubytování - doména na prodej

JanskeLazneUbytovani.cz - doména na prodej

JanskeLazneUbytovani.cz

Doména JanskeLazneUbytovani.cz je nyní na prodej. Doména je vhodná pro provozovatele ubytovacích zařízení jako jsou hotely, penziony, chaty či chalupy a další rekreační objekty v Janských Lázních a okolí.

Snadno zapamatovatelný název
Doména s klíčovými slovy Janské Lázně ubytování
Rychlý a bezpečný prodej domény

Zaslání nabídky na doménu JanskeLazneUbytovani.cz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.JanskeLazneUbytovani.cz - luxusní doména na prodej

Luxusní domény jako JanskeLazneUbytovani.cz jsou prémiová doménová jména pro jednotlivce nebo firmy. Typicky mají vyšší cenu než standardní domény - v případě doménového jména JanskeLazneUbytovani.cz mluvíme o minimální ceně 5000 Kč. Vyšší cena luxusní domény zvyšuje hodnotu firmy nebo obecně webu, který na luxusní doméně běží. Luxusnost domény je ovlivněna kombinací více faktorů jako je délka domény, její stáří, pomlčka v doméně, Brand, zapamatovatelnost, TLD a další faktory s různou váhou.

Délka domény

Délka doménového jména je klíčová vlastnost domény. Zjednodušeně platí, že čím kratší název, tím vyšší hodnota. Doména JanskeLazneUbytovani.cz má délku 23 znaků (včetně cz TLD koncovky).

Stáří domény

Stáří domény je velice důležitý faktor při výběru domény, protože vyhledávače přikládají starým doménám mnohem větší důležitost.

Brand – značka

Dalším parametrem hodnoty domény je obsahující název, brand či název firmy (v tomto případě se jedná o slovní spojení: Janské Lázně ubytování. Pokud doména obsahuje pouze název, brand nebo jméno firmy bez dalších znaků, pomlček a číslic, můžeme ji řadit k luxusním doménám.

Zapamatovatelnost

Je klíčovým parametrem pro luxusní doménu a úzce souvisí s délkou domény. Těžko se budou zapamatovávat (ale i psát) domény s desítkami znaků. Oproti tomu krátký a výstižný název jako Janské Lázně ubytování nabízí přesný opak. Ideální je pak také spojení doménového jména s nějakou emocí, pocitem nebo třeba i chutí – viz například apple.com.

TLD

Koncovka je nedílnou součástí domény. Pro český trh má největší hodnotu národní cz doména. Dále se dá uvažovat ještě o eu a com doméně. V případě zaměření na Českou republiku nedává většinou smysl zkoušet další alternativy, až na velmi speciální případy. V případ domény JanskeLazneUbytovani.cz se tedy jedná o další důvod pro zájem o tuto doménu.