Cestování|Finance|Generické|Komunikace|Obchod|Služby
Luxusní domény    >    
Cestování    >    

Jizerské hory ubytování - doména na prodej

JizerskeHory-Ubytovani.cz - doména na prodej

JizerskeHory-Ubytovani.cz

Doména JizerskeHory-Ubytovani.cz je nyní na prodej. Doména je vhodná pro provozovatele ubytovacích zařízení jako jsou hotely, penziony, chaty či chalupy a další rekreační objekty.

Snadno zapamatovatelný název
Doména s klíčovými slovy Jizerské hory ubytování
Rychlý a bezpečný prodej domény

Zaslání nabídky na doménu JizerskeHory-Ubytovani.cz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.JizerskeHory-Ubytovani.cz - luxusní doména na prodej

Luxusní domény jako JizerskeHory-Ubytovani.cz jsou prémiová doménová jména pro jednotlivce nebo firmy. Typicky mají vyšší cenu než standardní domény - v případě doménového jména JizerskeHory-Ubytovani.cz mluvíme o minimální ceně 3000 Kč. Vyšší cena luxusní domény zvyšuje hodnotu firmy nebo obecně webu, který na luxusní doméně běží. Luxusnost domény je ovlivněna kombinací více faktorů jako je délka domény, její stáří, pomlčka v doméně, Brand, zapamatovatelnost, TLD a další faktory s různou váhou.

Délka domény

Délka doménového jména je klíčová vlastnost domény. Zjednodušeně platí, že čím kratší název, tím vyšší hodnota. Doména JizerskeHory-Ubytovani.cz má délku 25 znaků (včetně cz TLD koncovky).

Stáří domény

Stáří domény je velice důležitý faktor při výběru domény, protože vyhledávače přikládají starým doménám mnohem větší důležitost.

Brand – značka

Dalším parametrem hodnoty domény je obsahující název, brand či název firmy (v tomto případě se jedná o slovní spojení: Jizerské hory ubytování. Pokud doména obsahuje pouze název, brand nebo jméno firmy bez dalších znaků, pomlček a číslic, můžeme ji řadit k luxusním doménám.

Zapamatovatelnost

Je klíčovým parametrem pro luxusní doménu a úzce souvisí s délkou domény. Těžko se budou zapamatovávat (ale i psát) domény s desítkami znaků. Oproti tomu krátký a výstižný název jako Jizerské hory ubytování nabízí přesný opak. Ideální je pak také spojení doménového jména s nějakou emocí, pocitem nebo třeba i chutí – viz například apple.com.

TLD

Koncovka je nedílnou součástí domény. Pro český trh má největší hodnotu národní cz doména. Dále se dá uvažovat ještě o eu a com doméně. V případě zaměření na Českou republiku nedává většinou smysl zkoušet další alternativy, až na velmi speciální případy. V případ domény JizerskeHory-Ubytovani.cz se tedy jedná o další důvod pro zájem o tuto doménu.