Cestování|Dva znaky|Finance|Generické|Komunikace|Obchod|Služby
Luxusní domény    >    
Generické    >    

Network Technologies - doména na prodej

NetworkTechnologies.net - doména na prodej

NetworkTechnologies.net

Networktechnologies.net - Premium Domain Name for Sale.

Networktechnologies.net has a Domain Rating of 29
Archive.org Birth Year: 2003
Easy to remember premium domain.
Domain containing the phrase "Network Technologies"
Rychlý a bezpečný prodej domény

Zaslání nabídky na doménu NetworkTechnologies.net

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Zatříděno:

NetworkTechnologies.net - luxusní doména na prodej

Luxusní domény jako NetworkTechnologies.net jsou prémiová doménová jména pro jednotlivce nebo firmy. Typicky mají vyšší cenu než standardní domény - v případě doménového jména NetworkTechnologies.net mluvíme o minimální ceně 20000 Kč. Vyšší cena luxusní domény zvyšuje hodnotu firmy nebo obecně webu, který na luxusní doméně běží. Luxusnost domény je ovlivněna kombinací více faktorů jako je délka domény, její stáří, pomlčka v doméně, Brand, zapamatovatelnost, TLD a další faktory s různou váhou.

Délka domény

Délka doménového jména je klíčová vlastnost domény. Zjednodušeně platí, že čím kratší název, tím vyšší hodnota. Doména NetworkTechnologies.net má délku 23 znaků (včetně cz TLD koncovky).

Stáří domény

Stáří domény je velice důležitý faktor při výběru domény, protože vyhledávače přikládají starým doménám mnohem větší důležitost.

Brand – značka

Dalším parametrem hodnoty domény je obsahující název, brand či název firmy (v tomto případě se jedná o slovní spojení: Network Technologies. Pokud doména obsahuje pouze název, brand nebo jméno firmy bez dalších znaků, pomlček a číslic, můžeme ji řadit k luxusním doménám.

Zapamatovatelnost

Je klíčovým parametrem pro luxusní doménu a úzce souvisí s délkou domény. Těžko se budou zapamatovávat (ale i psát) domény s desítkami znaků. Oproti tomu krátký a výstižný název jako Network Technologies nabízí přesný opak. Ideální je pak také spojení doménového jména s nějakou emocí, pocitem nebo třeba i chutí – viz například apple.com.

TLD

Koncovka je nedílnou součástí domény. Pro český trh má největší hodnotu národní cz doména. Dále se dá uvažovat ještě o eu a com doméně. V případě zaměření na Českou republiku nedává většinou smysl zkoušet další alternativy, až na velmi speciální případy. V případ domény NetworkTechnologies.net se tedy jedná o další důvod pro zájem o tuto doménu.