Cestování|Dva znaky|Finance|Generické|Komunikace|Obchod|Služby|Zábava
Luxusní domény    >    
Online kurzy

Online kurzy - domény na prodej

Luxusní domény na prodej v oboru online kurzy. Využijte snadno zapamatovatelný název doménového jména a soustřeďte se plně na rozvoj svého podnikání. Originální luxusní doména úspěšně nastartuje váš byznys.

VR kurzy

VRkurzy.cz

Doména VRkurzy.cz je nyní na prodej. Doména je vhodná pro pořadatele online kurzů se zaměřením na virtuální realitu - VR.

Snadno zapamatovatelný název
Doména s klíčovými slovy VR kurzy
Rychlý a bezpečný prodej domény

5 000 Kč

Detail

VR Zážitky

VRZazitky.cz

Doména VRZazitky.cz je nyní na prodej. Doménové jméno je vhodné pro nabídku VR zážiků a dalších služeb nebo zboží souvisejících s virtuální realitou, domácí degustací, online kurzy, únikovými hrami a dalšími službami ve VR.

Krátký a snadno zapamatovatelný název
Doména s frází VR Zážitky
Rychlý a bezpečný prodej domény

5 000 Kč

Detail

Online Zážitky

OnlineZazitky.cz

Doména OnlineZazitky.cz je nyní na prodej. Doménové jméno je vhodné pro nabídku online zážiků souvisejících s virtuální realitou, domácí degustací, online kurzy a dalšími službami online.

Krátký a snadno zapamatovatelný název
Doména s frází Online Zážitky
Rychlý a bezpečný prodej domény

1 000 Kč

Detail

Luxusní domény na prodej - obor online kurzy

Luxusní domény na prodej v kategorii online kurzy jsou aktuálně dostupná prémiová doménová jména na webu LuxusniDomeny.cz v oboru online kurzy. Luxusnost domény je ovlivněna kombinací více faktorů jako je délka domény, její stáří, pomlčka v doméně, Brand, zapamatovatelnost, TLD a další faktory s různou váhou. Typicky mají luxusní prémiové domény vyšší cenu než standardní domény. Vyšší cena luxusní domény zvyšuje hodnotu firmy nebo obecně webu, který na luxusní doméně běží.

Délka domény

Délka doménového jména je klíčová vlastnost domény. Zjednodušeně platí, že čím kratší název, tím vyšší hodnota domény.

Stáří domény

Stáří domény je velice důležitý faktor při výběru domény, protože vyhledávače přikládají starým doménám větší důležitost.

Brand – značka

Dalším parametrem hodnoty doménového jména v kategorii online kurzy je obsahující název, brand či název firmy. Pokud doména obsahuje pouze název, brand nebo jméno firmy bez dalších znaků, pomlček a číslic, můžeme ji řadit k luxusním doménám.

Zapamatovatelnost

Je klíčovým parametrem pro luxusní doménu nejen v oboru online kurzy a úzce souvisí s délkou doménového jména. Těžko se budou zapamatovávat (ale i psát) domény se desítkami znaků. Oproti tomu krátký a výstižný název nabízí přesný opak. Ideální je pak také spojení domény s nějakou emocí, pocitem nebo třeba i chutí – viz kiwi.com.

TLD

Koncovka je nedílnou součástí domény. Pro český trh má největší hodnotu národní .cz doména. Dále se dá uvažovat ještě o .eu a .com doméně. V případě zaměření na Česko a doménová jména v oboru online kurzy nedává většinou smysl zkoušet další alternativy, až na velmi speciální případy.