Finance|Generické|Komunikace|Obchod|Služby
Luxusní domény    >    
Obchod    >    

Přírodní matrace - doména na prodej

Prirodni-Matrace.cz - doména na prodej

Prirodni-Matrace.cz

Doména Prirodni-Matrace.cz je aktuálně na prodej. Doména je vhodná pro eshopy nebo kamenné obchody s matracemi a nábytkem.

Snadno zapamatovatelný název
Doména s klíčovými slovy Přírodní matrace
Rychlý a bezpečný prodej domény

Zaslání nabídky na doménu Prirodni-Matrace.cz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Prirodni-Matrace.cz - luxusní doména na prodej

Luxusní domény jako Prirodni-Matrace.cz jsou prémiová doménová jména pro jednotlivce nebo firmy. Typicky mají vyšší cenu než standardní domény - v případě doménového jména Prirodni-Matrace.cz mluvíme o minimální ceně 500 Kč. Vyšší cena luxusní domény zvyšuje hodnotu firmy nebo obecně webu, který na luxusní doméně běží. Luxusnost domény je ovlivněna kombinací více faktorů jako je délka domény, její stáří, pomlčka v doméně, Brand, zapamatovatelnost, TLD a další faktory s různou váhou.

Délka domény

Délka doménového jména je klíčová vlastnost domény. Zjednodušeně platí, že čím kratší název, tím vyšší hodnota. Doména Prirodni-Matrace.cz má délku 19 znaků (včetně cz TLD koncovky).

Stáří domény

Stáří domény je velice důležitý faktor při výběru domény, protože vyhledávače přikládají starým doménám mnohem větší důležitost.

Brand – značka

Dalším parametrem hodnoty domény je obsahující název, brand či název firmy (v tomto případě se jedná o slovní spojení: Přírodní matrace. Pokud doména obsahuje pouze název, brand nebo jméno firmy bez dalších znaků, pomlček a číslic, můžeme ji řadit k luxusním doménám.

Zapamatovatelnost

Je klíčovým parametrem pro luxusní doménu a úzce souvisí s délkou domény. Těžko se budou zapamatovávat (ale i psát) domény s desítkami znaků. Oproti tomu krátký a výstižný název jako Přírodní matrace nabízí přesný opak. Ideální je pak také spojení doménového jména s nějakou emocí, pocitem nebo třeba i chutí – viz například apple.com.

TLD

Koncovka je nedílnou součástí domény. Pro český trh má největší hodnotu národní cz doména. Dále se dá uvažovat ještě o eu a com doméně. V případě zaměření na Českou republiku nedává většinou smysl zkoušet další alternativy, až na velmi speciální případy. V případ domény Prirodni-Matrace.cz se tedy jedná o další důvod pro zájem o tuto doménu.