Cestování|Finance|Generické|Komunikace|Obchod|Služby
Luxusní domény    >    
Služby

Služby - domény na prodej

Luxusní domény na prodej v oboru služby. Využijte snadno zapamatovatelný název doménového jména a soustřeďte se plně na rozvoj svého podnikání. Originální luxusní doména úspěšně nastartuje váš byznys.

Jyn

jyn.cz

Tříznaková doména pro mnohostranné využití

Snadno zapamatovatelný název
Mnohostranné využití
Rychlý a bezpečný prodej domény

29 000 Kč

Detail

Volné domény na prodej

VolneDomenyNaProdej.cz

Doména pro prodej domén

Snadno zapamatovatelný název "Volné domény na prodej"
Vysoký doménový rank
Rychlý a bezpečný prodej domény

25 000 Kč

Detail

A Seznam

A-Seznam.cz

Doména pro internetový katalog

Snadno zapamatovatelný název
Vysoký doménový rank
Rychlý a bezpečný prodej domény

20 000 Kč

Detail

Luxusní domény na prodej - obor služby

Luxusní domény na prodej v kategorii služby jsou aktuálně dostupná prémiová doménová jména na webu LuxusniDomeny.cz v oboru služby. Luxusnost domény je ovlivněna kombinací více faktorů jako je délka domény, její stáří, pomlčka v doméně, Brand, zapamatovatelnost, TLD a další faktory s různou váhou. Typicky mají luxusní prémiové domény vyšší cenu než standardní domény. Vyšší cena luxusní domény zvyšuje hodnotu firmy nebo obecně webu, který na luxusní doméně běží.

Délka domény

Délka doménového jména je klíčová vlastnost domény. Zjednodušeně platí, že čím kratší název, tím vyšší hodnota domény.

Stáří domény

Stáří domény je velice důležitý faktor při výběru domény, protože vyhledávače přikládají starým doménám větší důležitost.

Brand – značka

Dalším parametrem hodnoty doménového jména v kategorii služby je obsahující název, brand či název firmy. Pokud doména obsahuje pouze název, brand nebo jméno firmy bez dalších znaků, pomlček a číslic, můžeme ji řadit k luxusním doménám.

Zapamatovatelnost

Je klíčovým parametrem pro luxusní doménu nejen v oboru služby a úzce souvisí s délkou doménového jména. Těžko se budou zapamatovávat (ale i psát) domény se desítkami znaků. Oproti tomu krátký a výstižný název nabízí přesný opak. Ideální je pak také spojení domény s nějakou emocí, pocitem nebo třeba i chutí – viz kiwi.com.

TLD

Koncovka je nedílnou součástí domény. Pro český trh má největší hodnotu národní .cz doména. Dále se dá uvažovat ještě o .eu a .com doméně. V případě zaměření na Česko a doménová jména v oboru služby nedává většinou smysl zkoušet další alternativy, až na velmi speciální případy.