Cestování|Dva znaky|Finance|Generické|Komunikace|Obchod|Služby|Zábava
Luxusní domény    >    
Generické    >    

Underwater Drones - doména na prodej

UnderwaterDrones.eu - doména na prodej

UnderwaterDrones.eu

UnderwaterDrones.eu - Premium Domain Name For Sale.

UnderwaterDrones.eu has an Ahrefs domain rating of 37
Easy to remember premium domain
Domain containing the phrase "Underwater Drones".
Rychlý a bezpečný prodej domény

Zaslání nabídky na doménu UnderwaterDrones.eu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Zatříděno:

UnderwaterDrones.eu - luxusní doména na prodej

Luxusní domény jako UnderwaterDrones.eu jsou prémiová doménová jména pro jednotlivce nebo firmy. Typicky mají vyšší cenu než standardní domény - v případě doménového jména UnderwaterDrones.eu mluvíme o minimální ceně 20000 Kč. Vyšší cena luxusní domény zvyšuje hodnotu firmy nebo obecně webu, který na luxusní doméně běží. Luxusnost domény je ovlivněna kombinací více faktorů jako je délka domény, její stáří, pomlčka v doméně, Brand, zapamatovatelnost, TLD a další faktory s různou váhou.

Délka domény

Délka doménového jména je klíčová vlastnost domény. Zjednodušeně platí, že čím kratší název, tím vyšší hodnota. Doména UnderwaterDrones.eu má délku 19 znaků (včetně cz TLD koncovky).

Stáří domény

Stáří domény je velice důležitý faktor při výběru domény, protože vyhledávače přikládají starým doménám mnohem větší důležitost.

Brand – značka

Dalším parametrem hodnoty domény je obsahující název, brand či název firmy (v tomto případě se jedná o slovní spojení: Underwater Drones. Pokud doména obsahuje pouze název, brand nebo jméno firmy bez dalších znaků, pomlček a číslic, můžeme ji řadit k luxusním doménám.

Zapamatovatelnost

Je klíčovým parametrem pro luxusní doménu a úzce souvisí s délkou domény. Těžko se budou zapamatovávat (ale i psát) domény s desítkami znaků. Oproti tomu krátký a výstižný název jako Underwater Drones nabízí přesný opak. Ideální je pak také spojení doménového jména s nějakou emocí, pocitem nebo třeba i chutí – viz například apple.com.

TLD

Koncovka je nedílnou součástí domény. Pro český trh má největší hodnotu národní cz doména. Dále se dá uvažovat ještě o eu a com doméně. V případě zaměření na Českou republiku nedává většinou smysl zkoušet další alternativy, až na velmi speciální případy. V případ domény UnderwaterDrones.eu se tedy jedná o další důvod pro zájem o tuto doménu.